Hotel Tábor Elzet
Hotel Elzet ubytování Tábor Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Elzet / Tábor

Rodinny hotel ELZET, situovaný v malebné krajině jižních Čech, na okraji města Tábor, je svou unikátní polohou nejen skvělým místem oddychu pro unavené řidiče, ale též i příjemnou zastávkou na výletech pro rodiny s dětmi nebo vhodným výchozím bodem pro nejrůznější sportovní a turistické aktivity.

Měšice Tábor ubytování
Hotel Elzet Vám nabízí 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 3 třílůžkové pokoje. Příjemně a moderně zařízené pokoje o celkové kapacitě 42 lůžek. Každý pokoj je vybaven tv se sat, minibarem, Wi-Fi připojením k internetu a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů.

Hotel Elzet restaurace
Grill-restaurant je otevřen každý den od 7.00 do 23.00 a příjemný personál Vám vždy s radostí pomůže s výběrem z mnoha pokrmů, zahrnující česká tradiční jídla i zahraniční speciality. Doporučit můžeme pochoutky z lávového grilu nebo rybí speciality z vlastních hotelových sádek. Restaurant má kapacitu 102 osob, rozšířenou o kruhový bar s 5 LCD televizory a kapacitou 18 míst. Za příjemných letních dnů jsou hostům též k dispozici dvě zahrádky s místy pro 42 osob. Naše rodina, jakožto stálý strávník, klade velký důraz na vysokou kvalitu jídla - ať už v podobě výtečné chuti či velké porce. Přejeme Vám dobrou chuť!

Hotel Elzet školící zařízení
Vkusně a účelně vybavené školící zařízení pro 30 osob nacházející se v prvním patře hotelu poskytuje ničím nerušené místo pro obchodní jednání a firemní školení. Příjemné prostředí a poklidnou atmosféru dotváří přítomnost krbu, klimatizace a projektoru s vlastním promítacím plátnem a flipchartem. Pro příležitostí společenských akcí je hostům k dispozici prostor oddělitelný od restaurace pomocí paravanů s kapacitou 50 míst.

Přijeďte navštívit hotel Elzet a nechte se přesvědčit, jak se o Vaše přání a potřeby postará profesionálně vyškolený personál hotelu a restaurace.

Hotel Tábor Elzet - K hotelu přísluší parkovištěHotel Tábor Elzet - disponuje restauracíHotel Tábor Elzet -  je k dispozici připojení na internetHotel Tábor Elzet -  je k dispozici letní terasaHotel Tábor Elzet - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Tábor Elzet - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Tábor Elzet - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Tábor Elzet - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou